ECONOMIST DEPARTAMENT COMERCIAL

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Emiterea facturilor si a avizelor de marfa;
* Verificarea periodica a incasarilor;
* Inregistrarea facturilor in calculator;
* Listarea lunara a fiselor de magazin;
* Intocmire situatii importuri- intrari/plati si situatii lunare a vanzarilor din magazine;
* Intocmirea de contracte de custodie si de sponsorizare;
* Emiterea comenzii lunare de bonuri de masa;
* Intocmirea ordinelor de compensare si a proceselor verbale;
* Intocmirea borderourilor de factoring si pregatirea documentelor pentru banca;
* Participarea la inventare si introducerea acestora in calculator;
* Gestionarea corespondentei;
* Arhivarea documentelor.

CERINTE

* Absolvent studii medii/superioare;
* Experienta minim 1 an in pozitie similara (cunostinte contabilitate primara);
* Cunostinte bune de MS Office (Word, Excel) si program de contabilitate.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana deschisa, sa detina initiativa personala, cu spirit tehnic si atitudine pozitiva, optimist si muncitor.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre 1200-1300 RON.
- In perioada de proba, salariul net este 1100 RON.
- Program de lucru L-V: 08.00-16.00, S: 08.00-13.00(de 2 ori pe luna).
- Se ofera bonuri de masa si bonificatii anuale.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro