Economist dep. Administrare Contracte

MKB Romexterra Leasing IFN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati generale:
- Reprezinta MKB Romexterra Leasing IFN SA in fata partenerilor si clientilor persoane juridice sau fizice care doresc achizitionarea de bunuri de folosinta indelungata finantate in sistem leasing;
- Intocmeste acte aditionale la contractul de leasing;
- Intocmeste contracte de leasing.

CERINTE

CUNOSTINTE OBLIGATORII :
- Studii superioare
- Cunostinte in domeniul leasing-bancar;
- Cunostinte de operare PC (Excel foarte bine);
- Limba engleza - nivel avansat;
- Persoana stabila, responsabila.

Reprezinta avantaje:
- Cunoasterea softului Charisma 2;
- Experienta pe o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

- Compania ofera un pachet salarial competitiv, asigurare medicala, mediu de lucru adecvat si oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale.

Companie aflata intre primele 10 companii de leasing din Romania