Economist (deconturi)

Perform HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentelor de evidenta contabila (note de contabilitate; fise analitice pentru casa si deconturi, lei si valuta).

- Inregistrarea actelor de casa la zi cu alocarea stricta a platilor/ incasarilor pe partener si document.

- Evidenta analitica a avansurilor spre decontare, precum si a deconturilor.

- Urmarirea vechimii soldurilor din avansuri si avertizarea angajatilor cu deconturi neinchise.

- Calculul diurnei si a cheltuielilor de transport si cazare aferente deplasarilor angajatilor.

CERINTE

- Studii superioare de specialitate in domeniul economic (contabilitate, finante).

- Experienta pe un post similar de minim 2 ani.

- Foarte bune cunostinte operare PC (Excel), programe de contabilitate.

- Cunostinte de legislatie fiscala.

- Cunostinte de limba engleza.

- Abilitati bune de comunicare.

- Atitudine pozitiva.

- Abilitati de lucru in echipa.

Perform HR este o companie de resurse umane, specializata in trei arii de activitate:
selectie si recrutare de personal, evenimente de cariera pentru tinerii profesionisti
din Romania si consultanta in resurse umane.

Perform HR recruteaza pentru unele dintre cele mai mari companii din Romania, oferind
permanent numeroase oportunitati de cariera tinerilor profesionisti.

Mai multe informatii despre noi puteti gasi pe site-ul nostru oficial, www.performhr.ro