Economist Debutant in Audit Financiar

Auditrom

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asista Auditorul Senior in activitatea curenta;
- Efectueaza teste de audit;
- Culege probe de audit;
- Verifica documentele clientului in audit;
- Documentare;

CERINTE

- De preferinta absolvent Facultate de Contabilitate si Informatica de Gestiune sau absolvent/cursant master in audit;
- Mare dorinta de a lucra in audit financiar sau intern;
- Limba engleza avansat;
- Abilitate de a lucra in echipa;
- Persoana dinamica, ordonata;
- Rezistenta la stres;
- Capacitatea de a se adapta rapid cerintelor;
- Gandire logica;
- Confidentialitate;
- Cunostinte avansate de: Excel, Word;
- Disponibilitate pentru deplasare si program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii carierei pe termen lung intr-o companie de audit;
- Participare la traininguri interne legislative.

Auditrom este o firma specializata in servicii de audit financiar si intern si in sustinerea de cursuri de pregatire a specialistilor in domeniul audit.

Lansata in 2003, Auditrom face parte dintr-un grup de firme specializate in prestarea de servicii din domeniul financiar - contabil, alaturi de Contexpert Consulting si SmartVision Software.

Detalii: www.auditrom.ro | www.contexpert.ro