Economist cu limba germana - locatie Balotesti

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Emiterea, prelucrarea si verificarea facturilor.
Verificarea incasarilor/platilor efectuate.
Realizarea platilor catre furnizori.
Mentinerea relatiei cu banca.
Realizare calcul salarii brute.
Plata salariilor catre angajati.
Realizarea de rapoarte pentru managementul companiei.
Mentinerea relatiei cu firma de contabilitate.

CERINTE

OBLIGATORIU - limba germana nivel avansat.
Absolvent de studii superioare profil economic.
Experienta pe o pozitie similara de minim 2 ani.
Foarte bune cunostinte ale pachetului MS Office si cunostinte solide de operare PC.
Permis conducere catagoria B.
Persoana dinamica, capabila sa rezolve cele mai diverse situatii.
Persoana meticuloasa si cu foarte bune capacitati de relationare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Se ofera masina de serviciu, laptop si decontare combustibil.
Mediu de lucru profesionist.

DESCRIEREA FIRMEI

recrutare personal