ECONOMIST- CONTROLLER

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmareste inregistrarea corecta si la timp a operatiunilor cu stocuri ;
- Asigura aplicarea politicii de evaluare a stocurilor;
- Stabileste reguli si proceduri aferente miscarii stocurilor si le revizuieste periodic.

CERINTE

- Experienta profesionala de 1-2 ani;
- Cunostinte temeinice de contabilitate si legislatie financiar-contabila;
- Studii superioare de specialitate (finante,contabilitate) ;
- Cunostinte avansate de operare PC (Microsoft, Office ).

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru profesionist, competitiv;
- Oportunitati de training si dezvoltare profesionala.

FARMEXIM a fost fondat in anul 1990, fiind prima firma de import si distributie a medicamentelor infiintata in Romania.
De 14 ani, FARMEXIM asigura legatura dintre industria farmaceutica internationala si autohtona si consumatorii finali din Romania - farmacii si spitale.