ECONOMIST CONTROL FINANCIAR INTERN

RADCOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analiza si raportare costuri;
-Urmarirea derularii contractelor la nivelul companiilor din grup;
-Identificarea solutiilor de reducere a costurilor;
-Urmarirea procesului de achizitie de produse si servicii terti.

CERINTE

-Studii economice superioare finalizate;
-Experienta minim 2 ani intr-un psot similar;
-Vechime minima de 5 ani in domeniul achizitiilor si costurilor;
-Cunostinte Microsoft Office nivel avansat;
-Persoana energica, obiectiva, responsabila, aptitudini dezvoltate de comunicare si spirit de echipa, atitudine pro-activa, simt al observatiei foarte ridicat, atenta la detalii.

Nota: Doar cv-urile care vor corespunde cerintelor vor fi selectate.

BENEFICII OFERITE

- Contract pe perioada nedeterminata (cu perioada de proba);
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Facilitati sociale: asistenta medicala privata, abonament activitati sportive.

RADCOM is a Romanian telecommunication company which develops, integrates and supports software for TelCo platforms, telematic solutions and call centers. Trusting and traditional partner of world leading IT companies, RADCOM provides software development, integration and customization, software consultancy, hardware manufacturing of LED displays, vehicle Onboard Computers, GSM networks and radio networks installation and other related services.