ECONOMIST CONTABILITATE GENERALA

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:
* Mentinerea evidentei furnizorilor;
* Verificarea facturilor de furnizori cu contractele si cu avizele, in cazul facturilor de transport;
* Operarea facturilor externe de marfa si a DIV-urilor;
* Stabilire pret de achizitii si operare Niruri pe societate;
* Urmareste termenul scadent al facturilor de furnizori si propune la plata facturile aflate la scadenta;
* Evidenta si urmarirea datoriilor catre biroul vamal in ceea ce priveste importurile;
* Evidenta cantitativa a ambalajelor, mentinerea relatiei cu ECOROM, emite declaratia pentru fondul de mediu;
* Evidenta pe depozite si pe numere de telefon a convorbirilor ROMTELECOM;
* Intocmeste situatia consumului de combustibil contractat cu firma furnizoare, pe puncte de lucru si tipuri de consum.

CERINTE

POSTUL ESTE DIPONIBIL PENTRU O PERIOADA DETERMINATA DE 3 LUNI! ANUNTUL ESTE VALABIL PANA LA DATA DE 15.01.2010.

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare;
* Experienta minim 3 ani in contabilitate generala (NOTE CONTABILE, CONTABILITATE FURNIZORI);
* Cunostinte bune de operare PC: Ms.Office, program de contabilitate;
* Avantaj cunostinte de limba engleza sau franceza.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu simtul raspunderii, capabila sa se adapteze rapid unui nou mediu de lucru, dinamica, dornica sa inteleaga si sa cunoasca fenomenele economice. Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca pe PERIOADA DETERMINATA DE 3 LUNI.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22.; VODAFONE 0722.33.12.55; ORANGE 0745.031.031.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
-Salariul NET lunar este cuprins intre 2000 si 2500 RON (in functie de experienta si capacitate de adaptare).
-Program de lucru L-V, 08:30-17:30, cu o ora pauza de masa.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca pe PERIOADA DETERMINATA DE 3 LUNI.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE COMERT CU RIDICATA DE FRUCTE SI LEGUME PROASPETE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 3.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.