ECONOMIST - CONTABILITATE

Relad

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea operatiunilor contabile in sistemul informatic
- Intocmirea registrului de casa; extrase bancare; facturi clienti
- Efectuare punctaje cu clientii si furnizorii
- Particia la inventare, in cazuri exceptionale la solicitarea conducerii societatii.

CERINTE

- Studii superioare economice
- Domiciliul stabil in Bucuresti
- Cunostinte operare Excel, Word
- Cunoasterea sistemului integrat CIEL constituie un avantaj
- Buna capacitate de organizare
- Persoana dinamica cu abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Compania ofera un pachet salarial atractiv
- Mediu propice dezvoltarii profesionale
- Ambient de lucru placut

Calitatile esentiale ale unui lider sunt competenta si performanta. Relad adauga acestor calitati respectul pentru client. Reteta noastra de succes presupune combinarea profesionalismului, a tehnologiei moderne si a respectului pentru client cu dorinta de a reusi, spiritul de echipa si adaptabilitatea. Numai asa putem depasi orice obstacol in realizarea misiunii noastre de zi cu zi. In beneficiul pacientilor, al partenerilor si al nostru, in egala masura.

Cu un portofoliu larg de produse, acoperire nationala si o echipa de peste 600 de angajati, Relad este la ora actuala unul dintre liderii pietei de import si distributie de medicamente din Romania