ECONOMIST CONTABIL SENIOR

B.C.L. Group Recruitment Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea balantei si a bilantului contabil;
Introducere acte primare (zilnic);
Pastrarea si evidenta la zi a tuturor registrelor obligatorii;
Urmarirea si efectuarea platilor catre furnizori;
Verificarea fiselor de client;
Intocmire, verificare si predare situatii catre autoritati (bilant, tva).

CERINTE

studii superioare economice finalizate;
experienta minim 2 ani;
cunoasterea unui soft contabil (avantaj WinMentor);
cunostinte PC (MS Office, internet).

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru profesionist;
-Salariu motivant, pachet de beneficii complex;
-Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Vor fi selectate si contactate doar aplicatiile care corespund cerintelor postului, motiv pentru care rugam candidatii interesati sa mentioneze in aplicatia lor elementele care ii recomanda pentru jobul respectiv din punct de vedere al cunostintelor si experientei.

B.C.L. GROUP este o firma specializata in resurse umane, ce ofera servicii de recrutare si consultanta.
Deoarece suntem convinsi ca putem identifica cei mai buni candidati pentru o organizatie, acordam o atentie deosebita procesului de recrutare si selectie astfel incat succesul recrutarii sa ajute la dezvoltarea profesionala a candidatilor cat si la succesul Clientului.
“Noi adaugam valoare capitalului uman”