ECONOMIST/CONTABIL-limba italiana

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea in programul de contabilitate a extraselor de cont, registrului de casa, deconturi, stocuri, facturi furnizori
- calcul salarial
intocmire declaratii lunare salarii
intocmire contracte individuale de munca, acte aditionale, decizii, revisal, etc.

CERINTE

Cautam pentru unul din clientii nostri, companie italiana, o persoana care sa ocupe postul ECONOMIST/ CONTABIL.

Se cer:
- studii superioare economice
- experienta in contabilitate de minim 2 ani
- bune cunostinte de contabilitate si fiscalitate
- bune cunostinte de calcul salarial
- cunostinte operare PC
- cunostinte medii/ bune de limba italiana

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.