Economist Contabil

Elite Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de contabilitate angajeaza contabil economist.

Zona:Bucuresti, Piata Unirii.

Program 8:00-17:00.

RESPONSABILITATI:

Cerintele postului se concretizeaza in evidenta contabila completa, relatia cu clientii, relatia cu administratia financiara, informare legislativa permanenta.

BENEFICII:
Salariu negociabil in functie de experienta.

CERINTE

Cerintele privind candidatul:

Experienta in domeniu de minim 3 ani
Studii superioare de profil economic
Cunostinte de operare pe calculator
Cunostinte de operare cu programe de contabilitate;
Buna cunoastere a legislatiei in vigoare
Persoana organizata si responsabila;
Capacitate de analiza si sinteza si orientare spre detalii.
Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj.

Doar candidatii care corespund cerintelor postului vor fi contactati.

Ne puteti trimite cv-ul pana la data de 27 ianuarie, la urmatoarea adresa de e-mail: recrutare@elite-jobs.ro

Oferim servicii de evaluare psihologica si plasare de personal pentru personal casnic: bona, menajera si ingrijitoare varstnic. precum si in domeniul administrativ: asistent manager, receptioner proiecte eficiente fiind derulate si in domeniul constructiilor sau mecanic - vopsitori auto, mecanic, spalatori.

www.elite-jobs.ro