Economist - contabil

MENTOR GROUP HOLDINGS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Economist-contabil.Responsabilitati:
- operarea in programe de contabilitate in limba Romana / Engleza
- Realizarea bugetul de venituri si cheltuieli pentru proiectele
- Analiza fluxurilor financiare , realizarea cash-flow-ului
- Realizare analize cost beneficiu pentru proiectele aflate in derulare
- Analiza datoriilor si creantelor, capitalurilor si imobilizarilor
- Intocmire documentatii pentru obtinerea de credite
Monitorizarea eligibilitatii cheltuielilor, evidenta cheltuielilor pe linii de finantare

please send your cv in English to - email: info@mentor-finance.com
- calcul de costuri etc.

CERINTE

Studii superioare economice
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara
Exparienta in domeniul financiar, insumind bune cunostinte contabile, de analiza financiara, cost control si raportari financiare.
Experienta in proiecte subventionate cu fonduri europene constituie - avantaj

Limba engleza avansat!
Abilitati de prezentare si comunicare

Mentor Finance este unul dintre brokerii financiari si fondurile de investitii de top de pe piata europeana, compania specializandu-se in investitii est-europene.

Mentor Finance reprezinta formula ideala de investitori profesionisti, cu contacte in mediul de afaceri, care stiu cum sa creeze poduri investitionale si de imprumuturi cu parteneri institutionali internationali, in scopul obtinerii de beneficii pentru proiectele clientilor nostri.