Economist - Contabil

HR SERVICES & SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie multinationala ce ofera servicii financiare, cautam o persoana care sa faca fata urmatoarelor responsabilitati:
- inregistrare note contabile
- verificare si corectie registre de casa primite din punctele de lucru
- reconciliere baza de date cu contabilitatea
- verificare componenta solduri
- verificare registru mijloace fixe cu balanta de verificare
- intocmire si verificare deconturi de cheltuieli
- inregistrare si verificare extrase de cont

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic
- cunostinte limba engleza
- buna utilizare a calculatorului
- persoana organizata si cu gandire analitica
- bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv, corelat cu nivelul de pregatire si experienta si oportunitatea de a lucra intr-un mediu corporativ

Companie ce ofera servicii de recrutare si selectie de personal, training si consultanta in resurse umane.