ECONOMIST/ CONTABIL

SC Steilmann Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrare de documente primare in contabilitate
- Evidenta contracte furnizori/ clienti
- Evidenta clienti/ furnizori/ stocuri de marfa

CERINTE

- Studii superioare economice/ contabilitate
- Experienta de minim 2 ani in activitatea contabila
- Cunostine avansate de operare PC
- Cunoasterea legislatiei specifice domeniului financiar-contabil
- Capacitatea de a lucra independent si de a fi flexibil in conditii de presiune intr-un mediu care se schimba rapid.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv.
- Oportunitatea dezvoltarii carierei;
- Mediu de lucru dinamic.

Steilmann Romania are ca obiectiv principal activitatea de retail confectii si accesorii pentru barbati si femei. Detine cea mai importanta retea de magazine in Romania si in Europea de Est.
In Romania, Steilmann si-a asumat un contract social, pe care in decursul anilor l-a onorat cu maxima raspundere, oferind produse de exceptie, servicii, modele de viata, instruire si locuri de munca.