ECONOMIST CONTABIL

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea operatiunilor contabile curente aferente furnizorilor de produse si servicii diverse (altele decat cele de natura intrarilor de marfa in stoc)
- gestionarea conturilor furnizori, efectuare de compensari, confirmari de solduri
- inregistrarea deconturilor pentru avansurile acordate salariatilor
- realizarea evidentei contabile, jurnale, note contabile, fise de cont,
- analiza si verificarea soldurilor conturilor contabile prelucrate
- diverse raportari si evidente solicitate de catre conducerea societatii

CERINTE

- experienta anterioara intr-un post similar min. 2 ani
- absolvent studii superioare in domeniul economic
- abilitati deosebit de bune in utilizarea PC
- cunostinte medii de limba engleza
- gandire analitica, atentie sporita, meticulozitate, abilitate de lucru cu cifre
- capacitati foarte bune de organizare si comunicare
- persoana de incredere, pragmatica, serioasa, responsabila, dornica sa dobandeasca noi competente
- preferabil experienta ERP

BENEFICII OFERITE

Trimite CV cu poza si asteptari salariale pentru a avea oportunitatea de a afla mai multe despre aceasta provocare profesionala.

Doar candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare, training si consultanta in marketing si vanzari
www.addvalue.ro

Pentru Divizia Electronice a unui prestigios grup international de companii.