Economist compensari

Fildas Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta clienti - furnizori pentru compensare:
1.Operatia de compensare lunara pentru toti clientii-furnizori cu care se lucreaza la compensare
2.Verificarea ordinelor de compensare venite de la clienti - furnizori, emiterea ordinelor de compensare catre clienti / furnizori, aferente lunii lucrate
3.Verificari lunare: contul 401 si 411 pentru clientii / furnizori cu care se lucreaza la compensare
4.Confirmari de solduri la clientii / furnizori cu care se lucreaza la compensare

CERINTE

1.Studii medii sau superioare
2.Experienta pe o pozitie similara minim 1 an
3.Cunostinte avansate operare PC - Word, Excel, programe contabilitate;
4.Persoana atenta, organizata, atenta la detalii.

Contribuim la sanatatea oamenilor furnizand continuu comunitatii farmaceutice si medicale produsele si serviciile de care au nevoie
Mentinem nivelul ridicat de calitate a produselor si serviciilor pe care le oferim.
Ne asumam responsabilitatea ca produsele pe care le livram au intotdeauna efecte benefice pentru sanatatea si bunastarea oamenilor.
Imbunatatim viata a tot mai multi oameni.