ECONOMIST COD EC - BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta mijloacelor fixe si a furnizorilor interni si externi
- Inregistrarea tranzactiilor prin casa si banca
- Monitorizarea cheltuielilor pe centre de cost
- Respectarea legislatiei in vigoare si a regulilor de raportare interna.
- Cautam absolventi cu studii economice si experienta de cel putin 4 ani in contabilitate. Se apreciaza rapiditatea si corectitudinea in evidenta financiar-contabila, precum si seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii.

CERINTE

- Cautam absolventi cu studii economice si experienta de cel putin 4 ani in contabilitate.
- Se apreciaza rapiditatea si corectitudinea in evidenta financiar-contabila, precum si seriozitatea si abilitatile de organizare a activitatii proprii.

BENEFICII OFERITE

- Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
- Salariu motivant, in functie de realizari

S.C. Intersnack Romania S.R.L., este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile Chio, Wolf si Felix.