ECONOMIST

OCTOGON TOTAL MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza in contabilitate documentele de evidenta contabila primara, conform legislatiei in vigoare
- Gestioneaza deconturile de cheltuieli si casa
- Verifica acuratetea inregistrarilor din programul de gestiune
- Intocmeste periodic rapoarte si analize conform cerintelor interne

CERINTE

- Studii superioare economice finalizate
- Experienta de minim 5 ani in domeniul financiar-contabil, de preferinta in cadrul unei companii private
- Cunostinte solide de contabilitate
- Cunostinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel – avansat)
- Cunostinte operare sistem ERP - constituie un avantaj
- Cunostinte de limba engleza
- Foarte buna organizare
- Atentie concentrata si distributiva
- Gandire analitica si sintetica
- Abilitati de comunicare si lucru în echipa, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu profesionist de lucru
- Transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de consultanta.