Economist

Euro Quip International

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura inregistrarea cronologica si sistematica a deconturilor ai a altor operatiuni contabile;
• Inregistreaza si verifica avansurile de trezorerie conform decontului de cheltuieli;
• Inregistreaza si verifica diversele facturi de la furnizori;
• Efectueaza activitatea de casierie: intocmirea registrului de casa, acordarea de avansuri, verificarea deconturilor/documentelor justificative; incasarea platilor de la clienti;
• Elaboreaza fise de cont client si relationeaza cu clientii referitor la debitele existente;
• Intocmeste diverse rapoarte privind activitatea financiara desfasurata.

CERINTE

• Studii superioare de specialitate (economie/finante/contabilitate);
• Experienta de minim 2 ani in domeniu;
• Cunostinţe de operare PC;
• Capacitate de analiza, dinamism, rigurozitate, adaptabilitate, capacitate de a lucra in echipa, seriozitate si responsabilitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Importator de scule si echipamente pentru service auto