ECONOMIST – DEPARTAMENT FINANCIAR

Euro 07 Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Procesarea si monitorizarea rapoartelor zilnice cash-flow;
•Controlul si analiza rapoartelor privind veniturile si cheltuielile;
•Procesarea si analiza debitelor clientilor;
•Intocmirea periodica a raportarilor privind achizitiile, vanzarile si a rebuturilor;
•Verificarea respectarii procedurilor interne ale companiei;
•Stransa colaborare cu toate departamentele, in mod special cu departamentul de contabilitate.

CERINTE

Profilul candidatului:
•Persoana meticuloasa, atenta la detalii, cu spirit organizatoric si responsabilitatea muncii;
•Abilitati de lucru in echipa;
•Capacitate de lucru intr-un mediu dinamic.
•Studii superioare economice, de preferat finante/contabilitate;
•Experienta minim 1 an intr-o functie similara;
•Cunostinte avansate operare PC (in mod special Excel);
•Bune cunostinte de limba engleza;
•Permis de conducere categoria B;
•Experienta lucrului intr-o companie multinationala poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

•Oportunitatea dezvoltarii profesionale si a unei cariere pe termen lung, in cadrul unei companii in continua dezvoltare;
•Salariu atractiv;
•Lucru intr-o echipa tanara.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV in limba engleza la adresa de e-mail: hr@euro07.bg

Euro 07 este o companie internationala cu o experienta de 16 ani in importul direct si distributia en gross si en detail de componente auto.