ECONOMIST

VIGRA MARKETING & SERVICES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-gestionarea permanenta a bazei de date de clienti, furnizori, articole si liste de preturi
-centralizeaza comenzile primite de la clienti si de la punctele de lucru
-elaboreaza si lanseaza comanda catre furnizorii interni si externi, urmarind obtinerea confirmarii de primire a acesteia
-urmareste respectarea conditiilor de livrare a produselor de catre furnizori
-urmareste stocul de produse achizitionate de la furnizori
-intocmeste confirmari de comanda clientilor

CERINTE

-experienta de lucru intr-un sistem informatic integrat
-cunostinte foarte bune de limba engleza
-cunostinte solide de operare PC
-cunostinte Access
-absolvent studii superioare economice
-cunostinte privind operarea cu documente de evidenta contabila primara
-experienta in gestiunea bazelor de date

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant in functie de performante
-oportunitatea de a va dezvolta cariera in cadrul unui colectiv tanar
-posibilitatea efectuarii de cursuri de specialitate

Suntem o companie de import si distributie produse industriale la nivel national, infiintata in 1995, cu 50 de angajati, o cifra de afaceri estimata in 2006 la cca 5 mil. EURO, cu 2 locatii zonale de depozit si service pentru echipamente electrice si pneumatice.