ECONOMIST

MACROMEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Tine evidenta instrumentelor de plata in scopul urmaririi acoperirii soldurilor;
- Intocmeste si trimite clientilor confirmari de sold bianual si conciliaza soldurile;
- Verifica la Registrul Comertului, la CIP, Ministerul de Finante si Arhiva Electronica clientii noi si comunica rezultatele;
- Tine evidenta copiilor dupa contractele de vanzare-cumparare incheiate cu clientii;
- Intocmeste rapoarte, situatii, analize specifice activitatii, la solicitarea sefului direct.

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Experienta anterioara in domeniu, pe o pozitie similara - min. 1 an;
- Foarte bune abilitati de organizare, planificare, coordonare, comunicare;
- Foarte bune cunostinte de utilizare PC;
- Entuziasm, gandire pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, mediu de lucru competitiv.

Importanta companie nationala de import si distributie a alimentelor ce necesita temperatura controlata