ECONOMIST

FONOMAT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contabilitate primara completa (introducere extrase bancare, registre, deconturi cheltuieli, introducere facturi furnizori, NC, fise cont, evidenta mijloacelor fixe etc.);
- reconcilieri conturi;
- alte operatiuni contabile legate de activitatea finaciar-economica a firmei.

CERINTE

- studii medii/superioare economice finalizate;
- cunoscator al programului contabil Socrate constituie avantaj;
- persoana organizata, responsabila, atenta la detalii, bune abilitati de comunicare;
- persoana interesata de un job pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- se asigura transportul la locul de munca (Bucuresti-Pipera).

Fonomat este cel mai mare dealer Orange din Romania, avand in prezent o retea de peste 185 magazine in intreaga tara. Calitatea angajatorului Fonomat este data de echipa de profesionisti din care este alcatuit. In prezent Fonomat este unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata de telefonie mobila din Romania.