ECONOMIST

MERIDIAN DACIA RENAULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea evidentei contabile: jurnale, note contabile, fise cont;
Analiza si interpretarea rulajelor si soldurilor conturilor contabile;
Verificari de documente contabile, supervizarea financiar-contabila a acestor documente;
Derularea altor operatiuni financiar contabile.

CERINTE

Studii superioare economice;
Experienta de cel putin 6 luni in domeniul financiar- contabil;
Cunostinte PC foarte bune;
Persoana dinamica, responsabila;
Spirit de lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Salarizare motivanta - 400 euro
Posibilitatea dezvoltarii profesionale

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni si Militari pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.