ECONOMIST

AVITECH CO. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-contabilitatea PFA
-mentinerea relatiilor cu institutiile statului
-contabilitate primara, inregistrarea actelor, verificarea si indosarierea acestora
-evidenta registru de casa
-completarea tuturor documentelor de contabilitate primara (facturi, ordine de plata, ordine de deplasare, dispozitii de plata/incasare, deconturi cheltuieli, etc.)
-situatii si raportari periodice
-verificarea avizelor aferente facturilor emise
-verificarea comenzilor pe baza carora se emit facturile

CERINTE

-studii superioare absolvite, de preferinta finante contabilitate
-experienta anterioara intr-o pozitie similara
-cunoasterea programului Charisma constituie avantaj
-cunostinte de limba engleza
-cunostinte operare PC (Excel si Word)
-persoana bine organizata, atenta la detalii
-buna cunoastere a codului fiscal

Fondata in 1999, AVITECH Co. a devenit cea mai reprezentativa companie romaneasca specializata in importul, distributia, proiectarea si instalarea de sisteme audio/vizuale si multimedia, atat pentru zona comerciala cat si pentru cea rezidentiala.