Economist

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verifica exactitatea datelor inscrise in documentele contabile;
Inregistrari contabile: extras de cont bancar, diverse facturi (servicii si utilitati), deconturi angajati, casa, note contabile salarii;
Verificare solduri clienti, furnizori, avansuri, stocuri marfa;
Declaratii lunare catre Administratia Financiara;
Coordoneaza activitatea de inventariere;
Constituie un avantaj experienta in domeniul controlului intern de gestiune;
Tinerea evidentei mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar.

CERINTE

Studii superioare economice;
Bune cunostinte de operare calculator;
Experienta intr-o pozitie similara de minim 2 ani;
Persoana orientata spre rezultate;
Atentie la detalii, bine organizat, spirit de lucru in echipa, abilitati de comunicare.

Prima farmacie Help Net a fost infiintata in Timisoara, in anul 1998.In prezent, Help Net detine peste 100 de farmacii in Bucuresti, Brasov, Sibiu, Pitesti, Ploiesti, Constanta, Arad, Timisoara, Jimbolia, Sannicolau Mare, Lugoj, Alba Iulia, Slobozia si Satu Mare, iar extinderea continua.
Echipa Help Net Farma reuneste mai mult de 850 profesionisti,cu studii in medicina, farmacie, management, informatica, resurse umane, marketing, juridic, comunicare, logistica sau aprovizionare.
Help Net investeste constant in pregatirea profesionala a echipei sale, pentru ca aceasta sa se poata adapta rapid la schimbarile care intervin pe piata si sa poata satisface eficient nevoiel clientilor.

Pentru posturile vacante din cadrul firmei, puteti aplica pe adresa resurse.umane@helpnet.ro sau pe fax 021 3082634.