Economist

RAL Computers

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati financiar- contabile

CERINTE

- absolvent studii superioare economice;
- experienta in domeniul financiar-contabil de minim 3 ani;
- cunostinte contabile pana la nivel de bilant;
- prezenta agreabila;
- abilitati excelente de comunicare;
- capacitate de ierarhizare si prioritizare a informatiilor si sarcinilor;
- atitudine proactiva si pozitiva, capacitate de lucru in echipa;
- capacitate de incadrare in termene limita;
- persoana dinamica si orientata spre rezultate;
- permis conducere categoria B;
- nefumator.

BENEFICII OFERITE

- mediu profesionist si dinamic ;
- salariu motivant, acces la training;
- pachet corespunzator de compensatii si beneficii.

RAL Computers este prezenta pe piata IT&C din anul 1994, avand ca profil distributia la nivel national de echipamente de comunicatii de inalta tehnologie. In portofoliul de produse se regasesc echipamente de transmisii de date pentru majoritatea mediilor cunoscute precum: fibra optica, fire de cupru si unde radio. Produsele distribuite asigura atat necesarul integratorilor de sisteme in ceea ce priveste cererea de echipamente pentru retele locale cat si solutii complete pentru ISP si operatori de telefonie.
Activitatea noastra se desfasoara intr-un sediu nou si modern situat in zona Timpuri Noi.