ECONOMIST

GRADINARIU IMPORT EXPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistreaza extrase si operatii bancare;
- Urmareste si inregistreaza creditele bancare;
- Raspunde de inregistrarea zilnica a operatiilor efectuate prin banci;
- Intocmeste situatiile solicitate pentru acordarea de credite, leasing-uri societatii;
- Raspunde de intocmirea Registrului de plati al societatii;
- Intocmeste situatii bilantiere, politici contabile legate de banci sau impozite;
- Asigura evidenta cecurilor in curs de decontare.

CERINTE

- absolvent(a) ASE (Contabilitate-Finante);
- persoana serioasa, bine organizata, responsabila;
- capacitate de lucru in echipa, de comunicare si relationare foarte buna;
- cunoscator(e) nivel avansat al Win XP, Ms Office, Internet, Ciel si operare diverse programe de contabilitate;
- diponibilitate de lucru peste program in cazuri urgente;
- cunostinte limba engleza (cunoasterea limbii germane constituie avantaj).

* RUGAM SA APLICE DOAR PERSOANELE POTRIVITE CU JOB-UL OFERTAT, CALITATILE CERUTE SI LOCATIA MENTIONATA !!!

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corelat cu performanta si productivitatea fiecarei persoane.

Companie de import-export ce activeaza de peste 14 ani in Romania, organizata pe 4 directii diferite. Compania este in crestere si reorientare pe principii moderne de management, promovand excelenta la toate nivelele si o abordare bazata pe eficienta si eficacitate.

Detalii despre noi gasiti pe : www.gradinariu.ro
Tel: 344.14.89.
Fax: 346.50.49.
Mobil: 0747.779.191.