Economist

Regia Autonoma Multiproduct

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analiza tehnico-economica.
-analiza preturi.

CERINTE

-studii superioare economice-specializarea inginerie economica;
-disponibilitate la efort sustinut si la deplasari,energic, fermitate;
-cunostinte Microsoft Office;
-limba engleza-mediu;
-capacitate deplina de exercitiu;
-stare de sanatate corespunzatoare atestata pe baza de examen medical de specialitate;
-nu au fost condamnate pentru savarsirea unor infractiuni care le-ar face incompatibile cu exercitarea acestei activitati.

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa.

Regia Autonoma Multiproduct se afla in coordonarea Ministerului Justitiei, isi desfasoara activitatea in baza Hotararii de Guvern nr.98/1991 si are sediul central situat in Bucuresti, Bulevardul Lacul Tei nr. 27, sector 2.
Regia are patrimoniu propriu, structurat pe patru domenii de activitate: productie mobilier din lemn masiv si PAL, confectii metalice, confectii textile si impletituri din rachita.