Economist

Strabag - Environmental Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectiv:
Responsabilitati comerciale

- Activitati de evidenta contabila
- Alocare cheltuieli pe conturi si centre de cost
- Urm¿rire situa¿ii financiare
- Evidenta clien¿i si furnizori interni/externi
- Supervizare/organizare inventare lunare/anuale
- Verificare lunara acte

NUMAI CANDIDATII POTRIVITI VOR FI CONTACTATI!

CERINTE

- studii economice finalizate
- experien¿a in domeniu de minim 2 ani
- foarte bune cuno¿tin¿e de operare PC
- cuno¿tin¿e temeinice de limba engleza
- cuno¿tin¿e de legisla¿ie financiar-contabila
- bune abilita¿i de comunicare
- persoana organizata, riguroasa, dinamica
- disponibilitatea de a calatori

STRABAG este concern de construc¿ii activ pe plan interna¿ional, cu societ¿¿i în Germania, Belgia, Olanda, Elve¿ia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croa¿ia, Slovenia, Serbia, România, Bulgaria, ¿i Rusia, care num¿r¿ ca. 64.000 angaja¿i în întreaga Europ¿.