Economist

Advancer (The Adgency Media & Consult)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Inregistrarea cronologica, corecta si sistematica in contabilitatea analitica a tuturor documentelor justificative: (incasari/plati numerar, deconturi deplasare, facturi primite etc).
- Verificarea deconturilor auto si a deconturilor pentru deplasare
- Evidenta documentelor cu regim special
- Respectarea termenenelor pentru intocmirea situatiilor (atat a celor cerute de legislatia in vigoare, cat si a celor cerute de conducerea firmei) si transmiterea tuturor informatiilor asigurandu-se de autenticitatea si veridicitatea acestora

CERINTE

- facultate profil economic - specializare contabilitate (de preferat)
- notiuni de contabilitate primara - inregistrari privind operatiuni de casa si banca
- cunostinte temeinice de Excel si abilitati de lucru cu un program de contabilitate (tip Microsoft ERP)
- cunoasterea limbii italiene sau engleze (de preferat)
- experienta intr-un post similar

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de crestere profesionala in functie de evolutia in cadrul firmei.

DESCRIEREA FIRMEI

Resurse umane