ECONOMIST

SC BENGOSS COMIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura respectarea legislatiei fiscale la nivel de societate;
- completarea ordinelor de plata catre diversi furnizori si catre buget;
- indosarierea, arhivarea tuturor documentelor rezultate din operatiuni contabile;
- inregistrarea in contabilitate a contractelor de leasing si verificarea acestora la sfarsitul fiecarei lunii;
- evidenta si urmarirea avansurilor spre decontare;

CERINTE

- studii universitare de specialitate
- experienta pe un post similar minim 3 ani
- cunostinte solide de legislatie financiar-contabila
- cunostinte solide de contabilitate
- cunostinte de gestiune
- capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata
- ambitios intr-un mod dinamic
- cunostinte solide PC ( experienta de lucru in programul Wizcount constituie un important avantaj)

BENEFICII OFERITE

-conditii salariale deosebit de avantajoase
- bonuri de masa
- mediu de lucru placut si provocator
- posibilitati de promovare

Fii bengoss(a) si alaturate echipei noastre; cu siguranta esti candidatul(a) de care avem nevoie

S.C. BENGOSS COMIMPEX S.RL. ESTE O SOCIETATE CU CAPITAL INTEGRAL PRIVAT, AVAND CA OBIECT PRINCIPAL DE ACTIVITATE PRODUCEREA SI COMERCIALIZAREA DE MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJ,SUB BRAND-UL BAULEITER. SOCIETATEA A FOST FONDATA IN ANUL 1993 INREGISTRAND O DINAMICA CONTINUA CONCRETIZATA IN REALIZAREA UNUI RULAJ IMPRESIONANT DE MATERIALE DE CONSTRUCTII SI FINISAJ.