Economist

DCI Software Park

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate franceza ¿ www.ruedelapaye.fr ¿ cauta candidati cu sau fara experienta, in vederea dezvoltarii activitatii sale in Bucuresti.

CERINTE

¿ Nivel excelent de limba franceza
¿ Obisnuit cu lucrul in echipa sau cu bune abilitati de adaptare pentru lucrul in echipa
¿ Tanar/tanara dinamic/a, deschis/a
¿ Riguros, cu spirit client
¿ Experienta profesionala in domeniul economic este un plus

BENEFICII OFERITE

Post de mare responsabilitate. Lucrul in stransa legatura cu clienti francezi. Salariul fix si prime in functie de realizari.

DCI Software Park este structura IT administrativa special creata pentru companiile straine de top care dezvolta echipe si proiecte de lunga durata in Romania.

Alaturandu-va DCI Software Park veti lucra in companii de top avand la dispozitie tehnologii de ultima ora.

Veti beneficia de training (local sau la sediul central din stainatate al companiei). Angajatii DCI Software Park beneficiaza de pachete salariale excelente, formari profesionale regulate si perspective de dezvoltare in cariera.