ECONOMIST

Winsoft Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Opereaza in programul de contabilitate in toate registrele;
- Intocmeste declaratii lunare si le depune la organele abilitate;
- Intocmeste state salarii, acte de personal;
- Desfasoara unele activitati de secretariat pe linie economico-financiara;
- Intocmeste/verifica alte documente in cadrul departamentului economic;

CERINTE

- Absolvent al unei facultati cu profil economic;
- Persoana foarte ordonata, constiincioasa, cu responsabilitate si altruism, care sa doreasca sa urmeze o cariera in domeniu;
- Ambitie, tenacitate, initiativa;
- Experienta utilizare PC, minima experienta in utilizarea unor programe de contabilitate (SAGA constituie avantaj);
- Asimilare rapida a procedurilor contabile, scris ingrijit si punctualitate;
- Perioada scurta de proba;
- Permis conducere categ. B;
- Post ideal pentru tinerii la inceput de cariera;
- Candidatii vor prezenta obligatoriu copie de pe diploma de absolvire sau carnetul de student la interviu.

BENEFICII OFERITE

- in functie de rezultate si performante;
- sanse de afirmare si promovare pe masura capacitatii si pregatirii;
- lucru intr-un colectiv dinamic.

Firma Winsoft Group are ca principal obiect de activitate dezvoltarea, promovarea si vanzarea de programe informatice de gestiune, precum si acordarea de asistenta tehnica de specialitate.