ECONOMIST

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta contabila primara
- participarea la audituri interne in cadrul Grupului
- prelucrarea datelor pentru analiza financiara a firmelor din Grup
- urmarirea corespondentei juridice cu societatile afiliate

CERINTE

- studii economice - Finante / Contabilitate (absolvent sau an terminal)
- cunostinte solide MS Office
- capacitate buna de asimilare a informatiilor noi
- persoana organizata, sociabila
- permis conducere cat.B

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- oportunitati de dezvoltare in cariera
- mediu de lucru placut

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 13 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1.200 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.