ECONOMIST

AUTO COBALCESCU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- verificarea si analiza conturilor;
- inregistrarea contabila a tranzactiilor bancare in valuta si a registrului de casa in lei;
- contabilitate furnizori interni si clienti interni, inregistrarea operatiunilor de leasing;
- intocmire deconturi tva si declaratie 100;
- diverse raportari periodice catre management.

CERINTE

- cunostinte de contabilitate generala conform ultimelor reglementari;
- experienta - minim 3 ani;
- cunoasterea programului WIZ constituie un avantaj;
- cunostinte Excel - nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-un mediu placut si dinamic
- pachet salarial atractiv

Auto Cobalcescu va ofera certitudinea unei supravegheri atente a comportamentului masinii dumneavoastra in perioada de garantie cat si in post-garantie, printr-o performanta activitate de service, care cuprinde intreaga gama de servicii de intretinere si reparare a autoturismelor Renault si Dacia (in calitate de concesionar), precum si pentru alte marci de automobile.