Economist

EURO CONSULT AUDIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Economist specialitatea finante-contabilitate cu experienta in utilizarea programelor de contabilitate CIEL

CERINTE

- Experienta in utilizarea programelor de contabilitate CIEL (contabilitate,imobilizari,gestiune,salarizare) este o conditie obligatorie si neindeplinirea ei este eliminatorie.
- Dorinta de afirmare si de a lucra intr-o echipa tanara formata din experti contabili si economisti, in vederea acumularii de cunostinte valoroase in domeniul financiar contabil.
- Disponibilitatea de a lucra 2 sambete pe luna si ore suplimentare peste program cand este cazul.
- Cunoasterea limbii engleze poate constitui un avantaj major fata de alti candidati, cu conditia existentei experientei in utilizarea programelor CIEL

BENEFICII OFERITE

intre 500-1000 RON net/luna + tichete de masa, prime de Pasti si de Craciun

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de consultanta si expertiza contabila

Societatea noastra presteaza servicii de contabilitate, personal salarizare,consultanta si expertiza contabila pentru societati comerciale, pe baza de contract.

Sistemul informatic utilizat este CIEL (contabilitate, imobilizari,gestiune,salarizare)