ECONOMIST

GRADINARIU IMPORT EXPORT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Înregistreaz¿ extrase ¿i opera¿ii bancare;
- Operatiuni evidenta contabila primara;
- Verific¿ facturile ¿i chitan¿ele întocmite de furnizori ¿i aduse spre decontare, dac¿ sunt întocmite corespunz¿tor;
- Gestionarea relatiei cu furnizorii si clientii Directiei;
- Informarea permanenta cu privire la modificarea legislatiei in domeniul financiar-contabil;
- Orientare c¿tre client si c¿tre necesit¿¿ile acestuia privind calitatea serviciilor si produselor oferite

CERINTE

- absolvent(a) ASE (Contabilitate-Finante);
- persoana serioasa, bine organizata, responsabila;
- capacitate de lucru in echipa, de comunicare si relationare foarte buna;
- cunoscator(e) nivel avansat al Win XP, Ms Office, Internet, Ciel si operare diverse programe de contabilitate;
- diponibilitate de lucru peste program in cazuri urgente;
- cunostinte limba engleza (cunoasterea limbii germane constituie avantaj).

* RUGAM SA APLICE DOAR PERSOANELE POTRIVITE CU JOB-UL OFERTAT, CALITATILE CERUTE SI LOCATIA MENTIONATA !!!

BENEFICII OFERITE

Se ofera posibilitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist, acces la programe de instruire si formare profesionala continua, pachet salarial corelat cu performanta si productivitatea fiecarei persoane.

Companie de import-export piese auto, echipamente si utilaje de constructii, echipamente pentru salubrizare, autovehicule speciale pentru salubrizare, macaze de cale ferata si schimbatoare de macaz. Compania activeaza de 13 ani in Romania si este organizata dupa standarde occidentale pe divizii si departamente.