ECONOMIST

STRABAG SRL - Dir. RB

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspundere generala in privinta administrarii punctelor de lucru
- calcul profit, facturare
- verificare constanta furnizori si subantreprenori si facturi
- mentinere legatura cu sefii punctelor de lucru, cu administratorii economici
- corespondenta, registru, documentatie legata de conducerea de calitate
- realizeaza, analizeaza statistici de productie, de utilizare material
- urmareste realizarile din concern, investitiile externe

CERINTE

Dac¿ ati absolvit o facultate de profil economic, ave¿i experien¿¿ în acest domeniu de activitate de peste 3 ani, dac¿ sunte¿i o persoan¿ de încredere, aprecia¿i munca în echip¿, da¿i dovad¿ de ini¿iativ¿ ¿i ave¿i cuno¿tin¿e solide de limba engleza / german¿, daca aveti permis de conducere B si sunteti dispus sa va deplasati in interes de serviciu, atunci sunteti candidatul ideal pentru societatea noastra.

Suntem un concern de construc¿ii activ pe plan interna¿ional, cu societ¿¿i în Germania, Belgia, Olanda, Elve¿ia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croa¿ia, Slovenia, Serbia, România, Bulgaria, ¿i Rusia, care num¿r¿ ca. 52.000 angaja¿i în întreaga Europ¿.