Economist

SC Dimex Ela Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte solide de contabilitate financiara,contabilitate de gestiune,import-export,legislatie in domeniu
Intocmirea si verificarea lunara a balantei(analiza de sold)
Intocmirea decontului de TVA si Declaratia privind obligatiile de plata la bugetul de stat
Intocmirea situatiilor financiare lunare,anuale si semestriale
Realizarea lucrarilor contabile in conditii de corectitudine,calitate,responsabilitate si in termen conform legislatiei in domeniu
Spirit de echipa

CERINTE

- studii economice superioare
- experienta minim 5 ani pe o pozitie similara
- cunoasterea legislatiei in domeniu, inclusiv noua legislatie 2007
-cunostinte operare PC
-seriozitate,stabilitate,responsabilitate
-persoana ordonata,atenta la detalii
-capacitate de negociere,analiza si sinteza
-abilitati de comunicare si organizare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- recompesare in functie de performante
- bonus anual

Depozit farmaceutic cu distributie nationala si unic importator al gamei de vitamine si minerale MEGAVIT