ECONOMIST

Winsoft Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza inregistrarile documentelor in toate registrele si jurnalele;
- Intocmeste state salarii si asigura relatia cu ITM;
- Intocmeste si transmite electronic declaratiile fiscale;
- Pastreaza si gestioneaza documentele financiar-contabile care au stat la baza inregistrarilor;
- In functie de pregatire poate lucra si intr-o companie de contabilitate/expertiza.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati economice;
- Minima experienta in domeniul ECONOMIC 1-2 ANI;
- Persoana foarte ordonata, constiincioasa, cu responsabilitate si altruism;
- Ambitie si tenacitate;
- Rigurozitate in executia lucrarilor, capabila si cu initiativa;
- Experienta operare PC, minima experienta (sau fara experienta) in utilizarea unor programe de contabilitate, operare foarte buna in XL;
- Operarea in programele SAGA constituie un avantaj;
- Reale aptitudini in domeniu;
- Asimilare rapida a procedurilor contabile;
- Scris ingrijit;
- DORINTA DE A DEVENI PROFESIONISTl;
- Proba practica inregistrare diverse operatii.

BENEFICII OFERITE

- in functie de rezultate si performante;
- lucru intr-un colectiv dinamic.

Firma Winsoft Group are ca principal obiect de activitate dezvoltarea, promovarea si vanzarea de programe informatice de gestiune, precum si acordarea de asistenta tehnica de specialitate.