ECONOMIST

Romcar Motors

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si inregistreaza statele de plata
- Intocmeste declaratiile pentru CAS, CASS, Somaj
- Inregistrarea mijloacelor fixe
- Tine evidenta contabila a operatiunilor legate de banca si furnizori
- Oportunitatea de preluare a unor activitati din alte arii contabile (clienti, decontur etc).

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in domeniul financiar-contabilitate;
- Cunostinte bune de legislatie in domeniul financiar-contabil;
- Cunostinte minime de limba engleza;
- Cunostinte operare PC -MS Office (Excel, Word, Outlook), Internet, cel putin un soft de contabilitate (cunoasterea softului SCALA reprezinta un avantaj);
- Abilitati interpersonale si de negociere (comunicare, time management, lucru in echipa);
- Capacitate de planificare, organizare si finalizare;
- Gandire analitica;
- Aptitudine de invatare rapida;
- Asumarea responsabilitatilor;
- Punctualitate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu dinamic si profesionist;
- Posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara si in plina dezvoltare.

DESCRIEREA FIRMEI

Dealer FORD