Ecommerce support officer

E-rom Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul presupune acordarea de asistenta tehnica clientilor unei platforme de comert electronic prin intermediul unui helpdesk software, instant messaging, prin telefon si prin email.

CERINTE

- Vorbire fluenta in limba engleza
- Cunostinte minime de tehnologii online

Suntem E-rom Media si suntem specializati in programare – scriem o multime de cod, proiectam baze de date si algoritmi de mare complexitate. Credem cu tarie in specializare – alegerea unei nise pe care sa fim cei mai buni. Nisa noastra este programarea web – PHP si MySQL, sustinute pe partea de front-end si design de cele mai noi versiuni de HTML, CSS, Ajax, JQuery si JavaScript.

Viziune – E-rom Media suntem noi, oamenii din spatele brand-ului. Pe munca si pe capacitatea noastra de a inova se sprijina asteptarile fiecarui client.

Valori – Credem in cinste, in determinare, in creativitate si in inteligenta.