Echipa Dezvoltare Sistem Loteristic

CN Loteria Romana SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPANIA NAŢIONALĂ “LOTERIA ROMÂNĂ” S.A organizează concurs, prin procedura de recrutare externă, în vederea ocupării următoarelor posturi vacante din cadrul Compartimentului Dezvoltare Sistem Loteristic, Sediul Central al CNLR-SA, București, str. Poenaru Bordea nr. 20, sector 4:
- Inginer proiectant comunicații
- Proiectant sisteme informatice
- Inginer de sistem software
- Specialist în proceduri și instrumente de securitate a sistemelor informatice
- Programator de sistem informatic

CERINTE

- Minim 5 ani experienta pe un post similar;
- Absolvent al unei facultati de profil IT, preferabil specializarea Calculatoare, Informatica;
Descrierea completa a pozitiilor este disponibila la:

BENEFICII OFERITE

Accepta provocarea de a participa la un proiect unic in Romania!
Daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, ce apreciaza initiativa si creativitatea, un salariu competitiv și un mediu de lucru prietenos, intr-o locatie centrala, te asteptăm să ni te alături!

Loteria Romana este una din institutiile cu traditie ale societatii romanesti, fiind infiintata in anul 1906.

In prezent, C.N. "Loteria Romana"S.A. organizeaza si exploateaza, in calitate de unic organizator, pe intreg teritoriul tarii, conform O.U.G. nr.77/2009 privind organizarea si exploatarea jocurilor de noroc, jocuri loto si pariuri mutuale, astfel cum sunt definite la art.10 alin. (1) din ordonanta la care am facut referire.