Dutch Support Representative - Olandeza

Computer Genarated Solutions Romania SRL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Una dintre cele mai mari trei companii de software/integratori de sisteme din lume isi deschide un centru de suport tehnic de excelenta in Romania.

Fiti printre primii care vor face parte din aceasta echipa.

Se va realiza suport tehnic prin telefon si mail.

Program de lucru full time.

- se ofera TRAINING din partea companiei - regim full time

- salariu fix foarte motivant

- oportunitati de promovare

- mediu de lucru tanar si profesionist

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal este caracterizat de urmatoarele:
- cunoasterea limbii olandeze (scris, vorbit, citit) la un nivel avansat si engleza -nivel conversational
- cunostinte tehnice generale in domeniul PC, in special troubleshooting hardware si software constituie un avantaj
- aptitudini de comunicare deosebite
- spirit de echipa
- proactivitate

Experienta avuta in domeniul contact center/ inginerie de suport, precum si orice alte certificari in domeniul IT constituie un avantaj.

CGS Incorporated este leader pe piata contact center din Romania si una dintre cele mai mari companii de acest gen din lume.
www.cgsinc.com / www.cgsinc.ro