DULGHERI PENTRU U.E. - FARA COMISION

KNIGHTSBRIDGE International Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAUTAM DULGHERI CU EXPERIENTA IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR COMERCIALE SI INDUSTRIALE (EX : LOCUINTE, BLOCURI, BIROURI, MALL-URI, AEROPORTURI, ETC)

OFERIM CONTRACTE FERME DE MUNCA IN CIPRU IN CADRUL UNEI COMPANII MULTINATIONALE

CERINTE

- MINIM 1 AN DE EXPERIENTA CA DULGHER IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR COMERCIALE SAU INDUSTRIALE

- CURS DE CALIFICARE SAU SCOALA PROFESIONALA CONSTITUIE UN AVANTAJ

- ENGLEZA LA NIVEL INCEPATOR SAU MEDIU CONSTITUIE DE ASEMENEA UN AVANTAJ.

BENEFICII OFERITE

- SALARIUL NET (DUPA TAXE): 1600 – 1800 EURO/LUNA , PENTRU UN PROGRAM DE LUCRU DE 38 ORE/ SAPTAMANA;

- ORELE SUPLIMENTARE SUNT PLATITE SEPARAT : DE 1.5 ORI MAI MUILT IN TIMPUL SAPTAMANII SI DE 2 ORI MAI MULT IN WEEKEND SI DE SARBATORI.

- CAZARE ASIGURATA (180 EURO / LUNA);

- COSTUL BILETULUI DE AVION SE RETURNEAZA DE CATRE ANGAJATOR DUPA CELE 2 SAPTAMANI DE PERIOADA DE PROBA;

- DURATA CONTRACTULUI: 3 LUNI - 1 AN.

- NU SE PERCEPE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXE DE CATRE AGENTIE!!! PLECARI RAPIDE!!!

TRIMITETI CV-UL DVS. PE EMAIL SAU FAX:
- EMAIL: petre@ki-recruit.com, tudor@ki-recruit.com
- FAX: 021.300.20.44.

DETALII SUPLIMENTARE LA: 021.300.20.43. SAU 0754.055.771

Knightsbridge International Recruitment RO SRL este o Agentie de Recrutare inregistrata in Romania, cu capital si management britanic, care a desfasurat si desfasoara activitati economice in Romania de peste 7 ani.

Knightsbridge International Recruitment Ro SRL este inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca si isi desfasoara activitatea in conformitate cu regimul juridic romanesc.

Pentru mai multe informatii despre agentia noastra va rugam sa ne vizitati la www.ki-recruit.com