DTP-ist / Manager Creatie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune colaborarea cu organizatorul de evenimente/managerul de proiect pentru a crea si implementa evenimente unice pentru clientii firmei. Sunt necesare: un portofoliu solid de lucrari, viziune si libertate in creatie, abilitati organizatorice si de comunicare, atitudine pozitiva si spirit anticipativ.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie, in mod obligatoriu, sa aiba:
- studii superioare in domeniul arta/arhitectura/IT
- experienta relevanta pe un post similar minim 2 ani, in domeniul entertainment
- cunostinte de grafica si design
- cunostinte de tehnica DTP
- experienta de lucru in: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Freehand, Maia si Corel Draw
- abilitati de comunicare in scris

Constituie avantaj:
- cunostinte de web design
- cunostinte de limba engleza (cel putin nivel mediu)

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonusuri pe proiecte
Specializare in domeniul divertisment/PR