Operator DTP (Desktop Publishing)

hrsuper

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creatie si design;
- Prelucrare de baze de date;
- Editare de poze;
- Pregatirea materialelor de tipar.

CERINTE

- Cunostinte avansate de Adobe PhotoShop, Illustrator si In Design, CorelDRAW, Free Hand;
- Cunostinte de utilizare Microsoft Office: Word, Excel, Access, Outlook;
- Entry level – 1-3 ani de experienta;
- Studii medii/superioare;
- Creativitate;
- Adaptabilitate;
- Initiativa;
- Organizare buna;
- Persoana ambitioasa;
- Capacitate de lucru sub presiune;
- Abilitatea de a lucra la mai multe proiecte simultan.

BENEFICII OFERITE

- Salariu: 400 Euro;
- Posibilitate reala de dezvoltare a carierei;
- Bonusuri in functie de performanta;
- Mediu de lucru dinamic.

Compania activeaza pe piata productiei si personalizarii cardurilor din Romania incepand cu anul 2000.
Compania si-a diversificat serviciile si produsele iar in prezent este lider pe piata de outsourcing a solutiilor complete de fidelizare si dezvoltator de solutii integrate de marketing direct