Door to Door Telekom

MARCU GHE. IOAN-MIHAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salutare!
Ocup postul de Coordonator vanzari in cadrul companiei Telekom ( segementul rezidential).
Caut 3 persoane aflate in cautarea unui loc de munca pentru postul de consultant vanzari D2D ( door to door)

CERINTE

Cerinte
Studii medii
Proactivitate
Seriozitate
Dorinta de a reusi
Perseverenta
Atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu fix
Comision din vanzari ( anexat in contractul de munca)
Bonusuri pentru indeplinirea target-ului ( anexat in contractul de munca)
Transport asigurat
Training de specialitate

Daca iti doresti un job in care performanta ta sa fie direct corelata cu venitul obtinut? Doresti sa- ti dezvolti o cariera in vanzari directe si sa ai parte de pregatire profesionala teoretica si practica in acest domeniul? Vrei sa castigi un comision de minim 100 lei brut pentru fiecare client nou abonat? "